به گزارش راسان؛ بهمن جلیلیان- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان- در خصوص میزان مشارکت شهروندان در انتخابات اظهار داشت: از مجموع ۴۳۴۶۳۷ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات در استان ایلام، ۳۲۶۰۰۳ نفر برابر با ۱/۷۵ درصد در انتخابات شرکت کردند. وی گفت: در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، ملکشاهی و مهران، […]

jalilian_15113

به گزارش راسان؛ بهمن جلیلیان- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان- در خصوص میزان مشارکت شهروندان در انتخابات اظهار داشت: از مجموع ۴۳۴۶۳۷ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات در استان ایلام، ۳۲۶۰۰۳ نفر برابر با ۱/۷۵ درصد در انتخابات شرکت کردند.

وی گفت: در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، ملکشاهی و مهران، از مجموع۳۰۱۱۹۹ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات، ۲۲۰۸۱۹ نفر برابر با ۳/۷۳ درصد در انتخابات مشارکت داشته اند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام افزود: در حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، بدره و دره شهر، از مجموع ۱۳۳۴۳۸ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات، ۱۰۵۰۰۰ نفر برابر با ۵/۷۸ درصد در انتخابات شرکت کرده اند.
جلیلیان گفت: لازم به ذکر است در خصوص تعداد آراء کاندیداها هنوز آمار موثق اعلام نشده است و آمار اعلام شده صرفاً گمانه زنی می باشد.