به گزارش راسان؛ انتشار خبر درگذشت یکی از نوازندگان باسابقه کشور، اهالی موسیقی و خصوصا صنف نوازندگان را در بهت فرو برد. «سیامک رفیعی» صبح روز چهارشنبه ۲۸ بهمن بر اثر سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد و آخرین نت زندگی را نواخت. این نوازنده چیره‌دست گیتار فلامنکو پس از مدتی اقامت در […]

photo_2016-02-17_17-41-13000000

به گزارش راسان؛ انتشار خبر درگذشت یکی از نوازندگان باسابقه کشور، اهالی موسیقی و خصوصا صنف نوازندگان را در بهت فرو برد. «سیامک رفیعی» صبح روز چهارشنبه ۲۸ بهمن بر اثر سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد و آخرین نت زندگی را نواخت. این نوازنده چیره‌دست گیتار فلامنکو پس از مدتی اقامت در خارج کشور چندی پیش وارد ایران شده بود. او در طول این مدت فعالیت‌های موسیقایی خود را از سر گرفته بود و با سایر موزیسین‌ها همکاری می‌کرد اما خواست خداوند اینگونه شد که نوای ساز سیامک رفیعی خاموش شود.

این نوازنده کهنه‌کار سابقه همکاری با موزیسین‌های زیادی را داشت و در کنسرت‌های متعددی از جمله چند اجرا با «سعید شهروز» حضور پیدا کرده بود. از او آلبوم بی‌کلامی به نام «رقص آتش و آب» هم به یادگار مانده است. این اثر از سوی نشر «هم آواز آهنگ» منتشر شد و آهنگسازی و تنظیم قطعات توسط خود سیامک رفیعی انجام شده بود.

وقوع این ضایعه اسف‌بار را به بازماندگان آن مرحوم و اهالی موسیقی تسلیت می‌گوییم و برای روح سیامک رفیعی از خداوند متعال علو درجات را مسألت داریم.

 

منبع: موسیقی ما