به گزارش راسان خبر؛ کارشناس مسئول امور مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سایت های خبری – تحلیلی دارای مجوز فعالیت در استان خواست فرم خوداظهاری رتبه بندی را تکمیل کنند. یونس قیطانی  اظهار کرد: در راستای رتبه بندی پایگاه های خبری تحلیلی اینترنتی دارای مجوز از هیات نظارت بر […]

gheytani_359c231e39de60cd518e7306791235c84a12ad61_169x151_Q75

به گزارش راسان خبر؛ کارشناس مسئول امور مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سایت های خبری – تحلیلی دارای مجوز فعالیت در استان خواست فرم خوداظهاری رتبه بندی را تکمیل کنند.

یونس قیطانی  اظهار کرد: در راستای رتبه بندی پایگاه های خبری تحلیلی اینترنتی دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات به منظور برخورداری از تسهیلات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بویژه یارانه نقدی ضروری است سایت های مجاز استان ایلام فرم خود اظهاری تکمیل کنند.
وی افزود: این فرم بر روی سایت معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد به آدرسhttp://press.farhang.gov.ir/fa/home قرار گرفته و یا مسئولان سایت های می توانند برای دریافت آن به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام مراجعه نمایند.
قیطانی گفت: همچنین بنابر اعلام وزارت ارشاد ثبت نام، ارائه درخواست و صدور پروانه فعالیت دفاتر سرپرستی و نمایندگی های رسانه های سراسری و منطقه ای در سایت سامانه جامع رسانه های کشور به آدرس www.e-rasaneh.ir انجام می شود.
وی از تمامی دفاتر سرپرستی و نمایندگی های رسانه های سراسری و منطقه ای در این استان خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام و مراتب ثبت نام خود را به مدیر مسئول رسانه مربوطه اطلاع رسانی تا نسبت به تایید ثبت نام کننده اقدام کند.
قیطانی توضیح داد: هر گونه خدمات به دفاتر مذکور و تعامل با آنان از قبیل صدور پروانه، تمدید پروانه، اختصاص آگهی های دولتی، تسهیلات بیمه ای و غیره منوط به ثبت نام در این سامانه و رعایت مفاد شیوه نامه جدید دفاتر نمایندگی و سرپرستی نشریات و رسانه های سراسری و منطقه ای خواهد بود.
قیطانی اضافه کرد: به منظور صدور پروانه جدید و یا تمدید اعتبار پروانه های قبلی، مسئولان دفاتر و نمایندگی ها پس از ثبت نام در سامانه مذکور، باید تاییدیه ثبت نام را به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه دهند.