به گزارش راسان خبر؛ بیشتر از یک سال پیش مهرداد پولادی با کمک مسئولان ذی‌ربط و پادرمیانی مسئولان ورزش درحالی که مشمول خدمت سربازی بود برای حضور در جام ملت‌ها از ایران به استرالیا رفت و دیگر برنگشت. بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس بعد از حضور در الشحانیه قطر، عنوان سربازی فراری را به جان […]

farhangnews_125922-355598-1431419367

به گزارش راسان خبر؛ بیشتر از یک سال پیش مهرداد پولادی با کمک مسئولان ذی‌ربط و پادرمیانی مسئولان ورزش درحالی که مشمول خدمت سربازی بود برای حضور در جام ملت‌ها از ایران به استرالیا رفت و دیگر برنگشت.

بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس بعد از حضور در الشحانیه قطر، عنوان سربازی فراری را به جان خرید اما حاضر نشد به ایران برگردد. مدت‌ها بعد از این اتفاق، یک مقام مسئول پیشنهاد داده برای بازداشت سربازی فراری‌هایی مثل پولادی یگان ویژه تشکیل شود.

به گزارش انتخاب ابراهیم مهران‌فر رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اصفهان در این‌باره گفت: لازم است تیم‌های ویژه‌ای از سوی یگان‌ها جهت دستگیری سربازان فراری تشکیل و با هماهنگی دادسرای نظامی و ارگان‌های ذی‌ربط، نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام و در صورت لزوم با پلیس آگاهی نیز هماهنگی لازم صورت گیرد.

منبع: پارس فوتبال