سردار حسین اشتری با اشاره به آغاز شدن زمان تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری و نزدیک شدن به زمان تبیلغ نامزدهای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نیروی انتظامی با توجه به وظیفه ذاتی و قانونی خود در تامین امنیت انتخابات و برخورد با تخلفات انتخاباتی عمل خواهد کرد.

 
download
به گزارش راسان خبر؛ فرمانده ناجا با اشاره به نزدیک شدن به زمان تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و آغاز این تبلیغات برای مجلس خبرگان، برگزاری «میتینگ و تجمع خیابانی» را ممنوع عنوان کرد و از تلاش پلیس برای اجرای قانون برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات خبر داد.
به گزارش «انتخاب»، سردار حسین اشتری با اشاره به آغاز شدن زمان تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری و نزدیک شدن به زمان تبیلغ نامزدهای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نیروی انتظامی با توجه به وظیفه ذاتی و قانونی خود در تامین امنیت انتخابات و برخورد با تخلفات انتخاباتی عمل خواهد کرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر تمامی ضوابط مربوطه مشخص شده و نیروی انتظامی بر اساس این ضوابط عمل می‌کند.
فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: البته تذکرات لازم در خصوص تبلیغات انتخاباتی به نامزدها داده شده است و امیدواریم با توجه نامزدهای انتخاباتی به این تذکرات، شاهد رعایت قانون در این زمینه باشیم.
اشتری در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری «میتینگ و تجمع خیابانی» از سوی کاندیداهای انتخاباتی مجاز است یا خیر گفت: خیر؛ پلیس مجری قانون است و به وظیفه خود در قبال اجرای صحیح قانون، عمل خواهد کرد و انتظار می‌رود که نامزدهای انتخاباتی نیز در مسیر قانون، تبلیغات خود را انجام دهند.
منبع: انتخاب