دکتر علیرضا خنفری سرمایه گذار خارجی  در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر با اشاره به اینکه هدف اصلی سرمایه گذار آبادانی کشور است گفت: متاسفانه به دلیل عدم همکاری بعضی از ارگان های دولتی با این افراد رغبت  سرمایه گذاری از انان گرفته می شود و در نهایت کشورهای دیگر را برای سرمایه گذاری […]

IMG_4471

دکتر علیرضا خنفری سرمایه گذار خارجی  در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر با اشاره به اینکه هدف اصلی سرمایه گذار آبادانی کشور است گفت: متاسفانه به دلیل عدم همکاری بعضی از ارگان های دولتی با این افراد رغبت  سرمایه گذاری از انان گرفته می شود و در نهایت کشورهای دیگر را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

وی افزود: بدون شک سرمایه گذار در کنار حمایت های دولت می تواند اقتصاد کشور را به سمت افقی روشن هدایت کند و این امر باعث می شود این افراد  در جهت  تقویت نقاط  محروم کشور تلاش  و زمینه ی  اشتغالزایی  را نیز ایجاد کند.

مدیرعامل شرکت سفر سلامت آلامتو ادامه  داد: با توجه به رفع تحریم ها در ماه های آینده  و با ورود سرمایه گذارن قدرتمند  جهان به کشور دولت باید تلاش کند حمایت از سرمایه گذاران داخلی را در کنار آنان در راس برنامه های خود قرار دهند.

وی  در ادامه  به نمایش گذاشتن ظرفیت های گردشگری داخلی  را برای توریست های خارجی در سطوح بین المللی  را امری ضروری عنوان کرد.

دکترعلیرضا خنفری در پایان تصریح کرد: ظرفیت ها و پتانسیل های مناسبی برای سرمایه گذاری در کشور وجود دارد بدون شک استفاده از وجود این فرصت ها در مناطق محروم می تواند در آبادانی  اقتصاد کشور نقش اساسی را ایفا کند.