طی حکمی از سوی بیرنوندی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، زرین آبادی به سمت سرپرست اداره آب و فاضلاب شهرهای پهله و میمه منصوب و از زحمات شوهانی رئیس قبلی قدردانی شد.

۱۳۹۴۱۱۱۰-۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲

به گزارش راسان خبر؛ در مراسمی که در محل بخشداری پهله زرین آباد و با حضور معاون مالی و پشتیبانی، حراست شرکت، بخشدار پهله و جمعی از مدیران  برگزار شد.«زرین آبادی » بعنوان سرپرست  اداره آب و فاضلاب شهر پهله و میمه منصوب و از زحمات «شوهانی» رئیس سابق قدردانی گردید.

 در این مراسم ابتدا حسنی معاون مالی و پشتیبانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر سابق این اداره به دلیل تعامل خوب با بخشداری، مسئولان و مردم شهر گفت : هدف از تغییرات در شرکت، استفاده بیشتر از پتانسیل ها، پویایی سیستم و پیشبرد سیاستهای شرکت است .

وی افزود:  دغدغه اصلی همه کارکنان شرکت، خدمت به مردم است و امیدوار هستیم این تغییر و تحولات در شرکت به ارتقاء سطح خدمات به مشترکان منجر شود.

در ادامه شوهانی، مدیر سابق اداره آبفای پهله و میمه ضمن تقدیر از بخشداری بخاطر حمایتهایی که از اداره  آب و فاضلاب نمودند، گزارشی از عملکرد اداره آب و فاضلاب در شهرهای  پهله و میمه در زمان تصدی خود بر این اداره را ارائه نمود.

سپس رحیمی نژاد، بخشدار پهله زرین آباد از نحوه ارائه خدمات به مشترکین ابراز رضایت کردند و مراتب قدر دانی خود را اعلام نمود.

در ادامه این مراسم، زرین آبادی بعنوان سرپرست جدید اداره به تشریح برنامه ها و اهداف خود پرداختند.

در پایان این مراسم با اهدا لوح از زحمات شوهانی تقدیر به عمل آمد.