به گزارش راسان خبر؛  مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه، با اعلام این خبر بیان داشت: پیرو گسترش روابط میان استان‌های ایلام و واسط عراق در زمینه های مختلف اقتصادی و علمی سفر چند روزه‌ی هیئت نمایندگی دانشگاه ایلام، با حضور آقای دکتر محمد علی‌اکبری، رییس محترم دانشگاه در صدر این هیئت از امروز آغاز […]

۱۳۹۴۹۹-Picture-004

به گزارش راسان خبر؛  مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه، با اعلام این خبر بیان داشت: پیرو گسترش روابط میان استان‌های ایلام و واسط عراق در زمینه های مختلف اقتصادی و علمی سفر چند روزه‌ی هیئت نمایندگی دانشگاه ایلام، با حضور آقای دکتر محمد علی‌اکبری، رییس محترم دانشگاه در صدر این هیئت از امروز آغاز می‌شود. و طبق دعوت استاندار واسط، قرار است دیدارهای دو جانبه و چند جانبه با دانشگاه واسط و دیگر مراکز دانشگاهی صورت گیرد.

دکتر رضازاده،  در پایانافزود: دانشگاه ايلام بر اساس تفاهم نامه منعقد شده در اسفند ماه ۱۳۹۲، مصمم است تا زمینه اجرایی و عملی مفاد آن را با پیگیری جدی فراهم سازد. به همین دلیل، مجموعه پیشنهادات عملیاتی دانشگاه در حوزه های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی در زمینه پذيرش دانشجويان عراقي در دوره‌هاي کارشناسي، کارشناسي‌ارشد و دکتري، انجام تحقیقات مشترک و برگزاری مسابقات قرآنی و ورزشی بین دانشجویان دو دانشگاه‌ در دستور کار این سفر قرار دارد.