به گزارش راسان خبر؛ در پایان پانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو که در ساختمان خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد و با اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال ۹۳ شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از سوی وزیر نیرو با اهدای لوح و تندیس یادبود مورد تقدیر قرار […]

۱۳۹۴۱۰۱۵-۳۳۳۳۳۳۳۳

به گزارش راسان خبر؛ در پایان پانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو که در ساختمان خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد و با اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال ۹۳ شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از سوی وزیر نیرو با اهدای لوح و تندیس یادبود مورد تقدیر قرار گرفت.

 در این همایش از شرکتهای صنعت آب و برق کشور که در ارزیابی عملکرد سال ۹۳ رتبه برتر کسب نموده بودند تقدیر بعمل آمد.

در متن این تقدیر نامه آماده است:

«  تأمین آب و برق یکی از زیر ساختهای اساسی توسعه کشور و رفا عمومی جامعه است.کارگزاران صنعت آب و برق از این افتخار برخوردارند که در انجام این خدمت بزرگ مشارکت دارند.

با توجه به اینکه نتیجه تلاش های آن شرکت در دستیابی به اهداف سالیانه، منجر به کسب«رتبه برتر رشد» در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۳ شرکت های آب و فاضلاب شهری گردیده، از اهتمام مدیران و کارکنان خدوم آن مجموعه قدر دانی نموده و توفیق روز افزون آن شرکت در ارتقای کمی و کیفی خدمت رسانی به مردم شریف کشورمان را از خداوند متعال خواستارم».

مدیر عامل آبفای ایلام درحاشیه برگزاری این همایش در  خصوص این موفقیت گفت: این همایش با هدف بررسی عملکرد مدیران بخش آب و برق در سال گذشته، خصوصی سازی، تحقیق و پژوهش، فروش اموال مازاد، تبیین سیاست ها و خط مشی وزارت نیرو در سال آینده و کاهش هزینه ها برگزار  شد.

مهندس داراب بیرنوندی افزود: در این همایش عملکرد یک ساله مدیران  بررسی و برنامه های پیش روی صنعت آب و برق معین گردید و علاوه بر آن، راهکارهایی برای برطرف کردن چالش ها و محدودیت های موجود ارائه و راه های استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود برای پیشرفت طرحها و پروژه های این صنعت مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این همایش از مدیران برتر صنعت آب و برق در یک سال اخیر قدردانی  شد تصریح کرد: در حال حاضر دو شرکت مادر تخصصی و ۱۱۲ شرکت  آب منطقه ای و آب و فاضلاب شهری و روستایی در بخش آب و آبفا و یک شرکت مادر تخصصی و نود و چهار شرکت برق منطقه ای توزیع و مدیریت تولید برق در بخش برق و انرژی فعالیت داشته و خدمت رسانی می کنندوآبفای ایلام این رتبه را در بین شرکت های آب و فاضلاب شهری کسب کرد.

شایان ذکر است اين همايش با سخنان وزير نيرو و قائم مقام وزير آغاز و در ادامه، برنامه‌هاي استراتژيك وزارت نيرو در صنعت آب و برق در حضور مديران عامل شركت‌هاي زيرمجموعه وزارت نيرو تشريح شد.

لازم به ذکر است که همه ساله عملکرد شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی بر اساس شاخص های اعلام شده از سوی وزارت نیرو مورد ارزیابی قرار می گیرند، در این راستا در حوزه آبفا تعداد ۷۲ شاخص با مجموع ۱۰۰۰ امتیاز تعیین و به شرکت ها ابلاغ گردیده که شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اخذ ۹۸۳٫۹۹ امتیاز رشد قابل ملاحظه ای نسبت به سال ۱۳۹۲ در عملکرد حاصل نمود.این رشد عملکردی حاصل کار تیمی یکسال گروه ثبت و گرد آوری عملکرد شرکت در قالب کمیته ارزیابی عملکرد شرکت آبفای ایلام بوده که فرایند آن از خردادماه ۹۴ آغاز و در آبان ۹۴ با بررسی کارشناسان وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پایان یافته است.

۱۳۹۴۱۰۱۶-۱۲۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱