شهردار ایلام در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، گفت: در راستای فرهنگ سازی و نگهداری، طرح کاشت نهال (ولادت) با شعار( درخت دوستی بنشانیم) اجرا می شود. طالب صادقیان افزود: در این طرح هر نهال با مشخصات شناسنامه نوزاد تازه متولد شده ، کاشت و پلاک آن نیز بر همین اساس […]

شهردار ایلام در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، گفت: در راستای فرهنگ سازی و نگهداری، طرح کاشت نهال (ولادت) با شعار( درخت دوستی بنشانیم) اجرا می شود.

طالب صادقیان افزود: در این طرح هر نهال با مشخصات شناسنامه نوزاد تازه متولد شده ، کاشت و پلاک آن نیز بر همین اساس صادر می شود.

وی یاداور شد: در این راستا تمامی خانواده های ایلامی که به تازگی صاحب فرزند شده اند می توانند نهال رایگان برای نوزاد دریافت و کاشت کنند.

شهردار ایلام تصریح کرد: تمامی هزینه های کاشت نهال رایگان و بر عهده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و مراقبت توسط صاحب نهال انجام می شود.

وی بیان داشت: شهروندان گرامی می توانند جهت ثبت نام از امروز تا تاریخ ۲۵ اسفند با سامانه ۱۳۷ شهرداری ایلام تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند.

صادقیان با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در ایلام اجرا می شود، ادامه داد: در راستای دریافت نهال هیج محدودیتی وجود ندارد و همه خانواده هایی که به تازگی صاحب فرزند شده اند می توانند جهت ثبت درخواست با سامانه ۱۳۷ تماس حاصل نمایند.

کد خبر/۴۸۹۸۸