به گزارش راسان؛  امیدعلی سبزی در نشست هماهنگی ستاد راهیان نور این شهرستان اظهار کرد: با توجه به اینکه عملیات های مختلفی در طول هشت سال دفاع مقدس در مرزهای این شهرستان انجام شده اینک ظرفیت های متعددی برای حضور و بازدید راهیان نور در مناطق عملیاتی داریم. وی بر ضرورت معرفی ظرفیت های دفاع […]

۹۲_۲۵۴۸۴

به گزارش راسان؛  امیدعلی سبزی در نشست هماهنگی ستاد راهیان نور این شهرستان اظهار کرد: با توجه به اینکه عملیات های مختلفی در طول هشت سال دفاع مقدس در مرزهای این شهرستان انجام شده اینک ظرفیت های متعددی برای حضور و بازدید راهیان نور در مناطق عملیاتی داریم.

وی بر ضرورت معرفی ظرفیت های دفاع مقدس و حوزه های فرهنگی، مذهبی، تاریخی و گردشگری دهلران به راهیان نور سراسر کشور تاکید کرد و افزود: تمهیدات لازم برای استقبال از کاروان های راهیان نور در یادمان شهدای شرهانی اتخاذ شده است.

فرماندار دهلران همچنین بر ضرورت همکاری و تعامل همه دستگاه ها برای آماده سازی این یادمان شهدا تاکید کرد و گفت: استقرار اکیپ های درمانی و امدادی با توجه به حضور راهیان نور در این منطقه باید مورد نظر باشد.

سبزی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به زیرساخت های این یادمان یادآور شد: ظرفیت های گردشگری دفاع مقدس این شهرستان می تواند به کریدر گردشگری دفاع مقدس در منطقه غرب کشور تبدیل شود.

استقرار اکیپ های امدادی، رفع مشکلات آب آشامیدنی، تعمیر و مرمت راه های ارتباطی، تامین برق مورد نیاز، نصب دستگاه بی تی اس مخابرات و برپایی ایستگاه صلواتی در یادمان شهدای شرهانی در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.