به گزارش راسان خبر؛ سرلشگر پاسدار دکتر “مصطفي ايزدي” با ارسال لوح سپاس از سردار “علي دولتي” فرمانده انتظامي استان ايلام به پاس خدمات ارزنده وي در راستاي تکريم خانواده شهدا قدرداني کرد. در متن اين لوح آمده است: ما بايد با ايثارگران رفتاري داشته باشيم که احساس کنند ما قدر ايثار آن ها را […]

Untitled-1

به گزارش راسان خبر؛ سرلشگر پاسدار دکتر “مصطفي ايزدي” با ارسال لوح سپاس از سردار “علي دولتي” فرمانده انتظامي استان ايلام به پاس خدمات ارزنده وي در راستاي تکريم خانواده شهدا قدرداني کرد.

در متن اين لوح آمده است:

ما بايد با ايثارگران رفتاري داشته باشيم که احساس کنند ما قدر ايثار آن ها را مي شناسيم و اهميت هزينه اي که در اين راه داده اند ميدانيم ، بايد برخورد ما با ايثارگران نماد تکريم و ا حترام باشد . مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي(مدظله العالي)

برادر ارجمند سردار سرتيپ دوم علي دولتي

درود و صلوات بر مومنين و مجاهدان گران قدري که در عرصه مقدس نظام جمهوري اسلامي ايران ، مناصب و موقعيت ها را به فرصت خدمتگزاري و مجاهدت في سبيل الله و تأمين رضاي خداوند و خلق خدا تبديل مي نمايند .

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند جنابعالي در مساعدت و همکاري در خصوص شهدا و به پاس خدمات ارزنده تان به رزمندگان و خانواده معزز شهدا در سالي که مقام عظماي ولايت به نام (دولت و ملت ، هم دلي و هم زباني ) نام گذاري نموده اند اين لوح سپاس خدمتتان اعطاء مي گردد.

اين جانب به عنوان يکي از هم رزمان جناب عالي ، در سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي (دهه فجر )تکريم خود را نسبت به آن برادر گرامي و خانواده محترم اعلام ميدارم.

اميدوارم همه ما تبعيت از فرامين مطاع فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه اي عزيز (مدظله العالي) موجب اعتلاي روز افزون انقلاب اسلامي ايران باشيم.

معاون امور راهبردي و اشراف کلي فرماندهي معظم کل قوا و رئيس هيئت امناي هيئت رزمندگان اسلام غرب و شمال غرب

سرلشگر پاسدار دکتر مصطفي ايزدي