به گزارش راسان؛ مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام در دیدار با بخشدار هلیلان و جمعی از مسئولین قضایی این بخش گفت: در حال حاضر صنعت برق با چالش های بزرگی رو بروست از این رو هر قدمی که برای از بین رفتن  این مشکلات برداشته شود می تواند نقش موثری در پیشرفت کشور داشته باشد. […]

holeylan2_2403

به گزارش راسان؛ مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام در دیدار با بخشدار هلیلان و جمعی از مسئولین قضایی این بخش گفت: در حال حاضر صنعت برق با چالش های بزرگی رو بروست از این رو هر قدمی که برای از بین رفتن  این مشکلات برداشته شود می تواند نقش موثری در پیشرفت کشور داشته باشد.
مهندس هادی شیرخانی در ادامه با توجه به نامگذاری سال جدید ازسوی مقام معظم رهبری (دامت برکاته) افزود: اقتصاد مقاومتی راه سعادت اقتصاد ایران است و نیل به سمت این مقوله مهم می تواند نقشه راه توسعه و پیشرفت را برای ایران اسلامی رقم بزند.
وی تاکید کرد: از سویی باید دقت کرد که در این نظریه بزرگ اقتصادی نگاه ویژه ای به حفظ منابع و صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی شده است و این مهم بسیج همگانی را برای بهینه سازی مصرف برق می طلبد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام تصریح کرد: سالانه زیان جبران ناپذیری از تلفات انرژی که عمده ی آن در اثر بد اخلاقی اجتماعی و سرقت انرژی است به صنعت برق وارد می شود و در این راستا نقش حمایت های همه جانبه مسئولین از پیشگیری و مبارزه با این پدیده شوم بسیار حیاتی و جلوه گراست.
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق ایلام در نهایت از مدیران اجرایی این بخش خواست تا دست به دست هم داده و با حمایت از خادمان خود در صنعت برق مشکلات این صنعت را در این خطه مرتفع نمایند.