محمد کریمیان در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر از افتتاح و راه اندازی ۱۰ فروشگاه مواد غذایی و بهداشتی در سطح استان ایلام و شهرستان های تابعه  تا پایان سال ۹۴ خبر داد.  وی افزود: با توجه به هدفمند سازی یارانه ها و بالا رفتن هزینه ها، راه اندازی  اینگونه فروشگاه ها می تواند به […]

DSC01413

محمد کریمیان در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر از افتتاح و راه اندازی ۱۰ فروشگاه مواد غذایی و بهداشتی در سطح استان ایلام و شهرستان های تابعه  تا پایان سال ۹۴ خبر داد.

 وی افزود: با توجه به هدفمند سازی یارانه ها و بالا رفتن هزینه ها، راه اندازی  اینگونه فروشگاه ها می تواند به کاهش قیمت اقلام مصرفی  کمک شایانی کند.

مدیر شعبه مرکز حامی ایثارگران مرزنشینان ایلام در ادامه خاطر نشان کرد: هدف اصلی  این مرکز مدیریت فروشگاه ها و  حذف واسطه هاست، تا بتوان کالا را مستقیم از تولید به دست مصرف کننده رساند.

وی گفت: همچنین این فروشگاه ها رابطه بین تولید و مصرف را نزدیک می کند و از جهتی دیگر حمایت اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه را در پی دارد.

مدیر شعبه مرکز حامی ایثارگران مرزنشینان ایلام در پایان ابراز امیدواری کرد و افزود: با ایجاد زیرساختهای لازم و تقویت فرهنگ استفاده بتوان اشتغال مولد پایدار و خدمات بیشتر و بهتری را به  دارندگان کارت عضویت این مرکز که نزدیک به ۲۰ هزار نفر هستند ارائه کرد.