به گزارش راسان؛ این مراسم با حضور خدادادی، معاون هماهنگی  دفتر  حراست وزارت نیرو، مهندس محرمی راد، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، رئیس کل حراست استان ایلام، مهندس بیرنوندی  مدیر عامل شرکت آبفا ایلام، معاونین شرکت و مدیران امور شهرستانها،  جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره حراست و […]

به گزارش راسان؛ این مراسم با حضور خدادادی، معاون هماهنگی  دفتر  حراست وزارت نیرو، مهندس محرمی راد، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، رئیس کل حراست استان ایلام، مهندس بیرنوندی  مدیر عامل شرکت آبفا ایلام، معاونین شرکت و مدیران امور شهرستانها،  جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره حراست و امر محرمانه شرکت آبفای شهری  ایلام در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در ابتدا مهندس بیرنوندی،  رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت،  ضمن خیر مقدم به حاضرین و تسلیت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) ، به ارائه گزارش مبسوطی از وضعیت شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام پرداخت.

وی ضمن تشریح و تبیین وضعیت کلی آب استان اظهار کرد:احمدالله علیرغم تمام محدودیت ها، پروژه های آب و فاضلاب در سراسر استان فعال است. و در سال ۹۴ ما شاهد افتتاح چندین پروژه آبرسانی در استان بودیم در بحث آب شرب شهری بیش از ۴۴۰ هزار نفر از جمعیت ۵۸۵ هزار نفری استان ایلام در قالب ۱۲۹ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آبفا قرار دارند.

و در بحث فاضلاب نیز  ۵۴ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آبفا قرار دارد که با بهره‌برداری از تصفیه‌خانه های فاضلاب سرابله و ایوان شاخص بهره‌مندی فاضلاب استان به ۶۰ درصد افزایش می یابد که این درصد در  کشور یک رکورد محسوب می شود

مهندس بیرنوندی هزینه تولید آب در ایلام با توجه به شرایط منطقه بسیار بالا دانست و افزود: قیمت تمام شده هر « متر مکعب» آب شرب معادل  ۱۵۴۹۸ریال است در حالی که قیمت فروش آن برابر با ۵۴۰۹ ریال است. و این شکاف هزینه و درآمد شرایط سختی را در آب شرب ایجاد کرده است.

وی خاطر نشان کرد:  مدیران حراست می توانند با پیشگیری از آسیب ها و مشکلات و با ایجاد فضای صمیمانه در کل مجموعه شرکت ایجاد انگیزه کرده و نقش مهمی در ارتقاء شرکت و رضایت مندی و اعتماد به کل سیستم ایفا کنند

در ادامه مراسم، جعفری، رئیس حراست کل استان ایلام، به تشریح ویژگی ها، اهداف سازمانی و برنامه های واحدهای حراست استان پرداخت

وی اظهار داشت: اگر قانون، عقلانیت و اخلاق مداری، محور تصمیمات در همه حوزه های کاری قرار گیرد، مشکلات و معضلات به حداقل ممکن تقلیل می یابد. وی تصریح می کند: به کارگیری اندیشه صحیح و عقلانیت در هر حوزه ای چه در تولید، حراست و بازرسی قطعا موفقیت را برای ما تضمین خواهد کرد

در ادامه مراسم، خدادادی، معاون دفتر حراست وزارت نیرو، با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان ایلام گفت: وظایف حراست در این استان بسیار خطیر و سنگین است و پایه رشد و ترقی نیروهای حراستی در اینجا ریخته می شود.

وی افزود: نگاه امروز به بحث حراست با گذشته بسیار متفاوت است و امروزه حراست مجموعه ها حکم چراغ راه آن مجموعه را داشته و وظایف آنها بسیار وسیع شده است .

مهندس محرمی راد مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در جلسه تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام  گفت: حراست به عنوان یک عنصر پویا و فعال در اداره باید هنر پیش بینی و پیشگیری را مد نظر خود قرار دهند.

وی، داشتن قدرت تحلیلی، پیشگیری و آینده نگری را از ویژگی های مدیران حراست دانسته و گفت: یکی از مهمترین وظایف مدیران حراست، صیانت از مدیران و پرسنل دستگاه های اجرایی به عنوان بخشی از سرمایه های نظام است.

مهندس محرمی راد با تاکید بر لزوم داشتن رویکردی تخصصی به فعالیت مدیران حراست، افزود: امروز انتصاب مدیران حراست با توجه به احراز توانمندی های تخصصی  و تحصیلاتی صورت می گیرد.

در ادامه این مراسم آقای لرستانی مدیر حراست اسبق شرکت که به درجه بازنشتگی نیز  نائل شده به بیان مهم ترین اقدامات و فعالیت های  در دروان تصدی دفتر حراست شرکت پرداختند و ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه شرکت و مدیر جدید دفتر حراست گفتند: حراست باید برای عملکرد خوب در دستگاه مربوطه قاضی عادلی بوده زیرا کوچکترین اشتباه ممکن است عواقب بدی بهمراه داشته باشد.

این مراسم با اعطای لوح تقدیر به مدیر سابق دفتر حراست و اعطای ابلاغ انتصاب مشتاق ناصری مدیر جدید دفتر حراست خاتمه یافت .

۱۳۹۴۱۲۲۲-۲۲۲۲۲ ۱۳۹۴۱۲۲۲-۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵ ۱۳۹۴۱۲۲۲-۳۳۳۳۳۳۳۳۳ ۱۳۹۴۱۲۲۲-۴۴۴۴۴۴۴۴۴ ۱۳۹۴۱۲۲۲-۱۱۱۱۱۱۱ ۱۳۹۴۱۲۲۲-۶۶۶۶۶۶۶۶۶