این رقابتها به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل سالن شهدای شرهانی شهرستان دهلران برگزارشد .

iritf.nojavanan92_b_11-300x200

به گزارش راسان خبر؛ ، ۱۰۵ هوگو پوش از شهرستانهای ایلام ، آبدانان ، دهلران و چرداول با هم رقابت کردند .

پس از وزن کشی تکواندوکاران در روز پنج شنبه و رقابت فشرده این ورزشکاران برترین های رده های سنی مختلف به شرح ذیل معرفی شدند.
در رده سنی خردسالان ، نونهالان و نوجوانان در رده سنی خردسالان امید رضا رستمیان از ایلام در وزن منهای ۲۴ ، نوید نوری از ایلام در وزن منهای ۲۶ ، امیر رضا کرمی در وزن منهای ۲۸ ، پویا زندی زاده در وزن منهای ۳۰ ، در وزن منهای ۳۲ امید نقدی از ایلام ، محمد شاهمحمدی از ایلام ، محمد نوید از ایلام در وزن منهای ۳۶ ، ماهان فلاحتی در وزن منهای ۳۸ کیلوگرم ، علی اسماعیل فر در وزن منهای ۴۰ وابو الفضل دیناروند از دهلران در وزن مثبت ۴۰ صاحب مقام های اول شدند .
در رده سنی نونهالان احمد خدایاری از ایلام ، میثم مومنی از دهلران ، مهدی کولیونداز دهلران ، محمد رضا سلطانی از ایلام ، محمد مومنی از ایلام ، دیانوش نادی از آبدانان ، محمد سلیمانی از چرداول ، آرمان خدادادی و احسان رشیدی از ایلام صاحب عناوین اول وزن های خود شدند .
در رده نوجونان سعید علی مرادی در وزن منهای ۴۵ کیلوگرم ، محمد نوید برمک از ایلام در وزن منهای۴۸ ، حمید برهم از ایلام در وزن منهای ۵۵ ، نیما اخضری از دهلران در وزن منهای ۵۹ ، محسن عزیزی در وزن منهای ۶۳ ، ادریس فتاحی در وزن منهای ۶۸ ، امیر عرب شاهی اهر از ایلام در وزن منهای ۷۸ و محمد مهدی طوفانی ازایلام در وزن مثبت ۷۸ مقامهای اول را کسب کردند .