به گزارش راسان؛  جلسه هم اندیشی بانوان اداره کل و مراکز شهرستان ایلام با حضور  ذکتر خلیلوند مشاور  امور بانوان استانداری ایلام، مدیرکل، معاونین و حراست اداره کل در محل سالن اجتماعات برگزار گردید. در این نشست،  با اشاره به ضرورت توجه بانوان به مقوله سرمایه اجتماعی اظهار کرد: واژه سرمایه علاوه بر مقوله مادی بر […]

عکس_جلسه_امور_بانوان_sait_1147

به گزارش راسان؛  جلسه هم اندیشی بانوان اداره کل و مراکز شهرستان ایلام با حضور  ذکتر خلیلوند مشاور  امور بانوان استانداری ایلام، مدیرکل، معاونین و حراست اداره کل در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.

در این نشست،  با اشاره به ضرورت توجه بانوان به مقوله سرمایه اجتماعی اظهار کرد: واژه سرمایه علاوه بر مقوله مادی بر مقوله اجتماعی نیز دلالت داشته که به معنای افزایش ارزش‌ها و معیارهای ارزشی در سطح جامعه به شمار میرود.

مشاور استاندار ایلام،  رشد و تعالی خانم‌ها را سبب افزایش سرمایه اجتماعی برشمرد و تصریح کرد: پیشرفت و موفقیت بانوان در عرصه‌های مختلف سبب افزایش سرمایه اجتماعی ، ترغیب دیگر بانوان و تربیت نسل فرهیخته می‌شود.

وی در پایان ضمن تشکر از مدیر کل و مسئولین اداره به لحاظ توجه و اهمیت ویژه‌ای که نسبت به بانوان دارند افزود: پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف و اقتدار جامعه ملزم یادگیری مهارت و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می باشد.

در این جلسه  دکتر نصری ضمن تشریح برنامه‌های ویژه بانوان به بحث توسعه پایدار، تحقق عدالت اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: توسعه پایدار و تحقق عدالت اجتماعی با توجه به بحث زنان اهمیت پیدا می کند و این بدین معناست که بدون توجه به قشری که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهد توسعه پایدار اتفاق نخواهد افتاد.

در پایان این مراسم از بانوان فعال و فرهیخته در زمینه ورزشی و فرهنگی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.