تردست معاونت فرهنگی جوانان اداره کل ورزش وجوانان ایلام از عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول در حوزه فعالیتهای فرهنگی و جوانان تقدیر کرد.

q3351

به گزارش راسان خبر؛ با حضور تردست معاونت فرهنگی وامور جوانان استان ایلام، فتاحی معاون فرماندار، شهبازی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول و همچنین دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی جوانان در محل سالن اجتماعات فرمانداری جلسه ساماندهی جوانان در حوزه مشارکتهای اجتماعی برگزار شد.
شهبازی در ابتدای جلسه با اشاره به مصوبات جلسات قبلی ستاد ، گزارش کلی در خصوص حوزه مشارکت های اجتماعی ارائه کرد سپس تردست معاونت فرهنگی وامور جوانان از کلیه اعضای ستاد در یاری رساندن به اداره ورزش و جوانان چرداول و در راستای تشکیل سمن ها در این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
محمد رضا تردست عنوان کرد: سازمانهای مردم نهاد دارای توانایی در جذب همکاری های نهادها و ارگانهای دولتی هستند
وی در ادامه خواستار مشارکت جدی دستگاههای مرتبط با امور مربوط به جوانان شد و خاطر نشان کرد: با تشکیل کمیته های خیرین و شناسایی استعدادهای درخشان در روستاها واعطای تسهیلات بانکی مشکلات بزرگی از قبیل اشتغال و در نهایت ازدواج و مسکن قابل حل است.
معاون فرهنگی و امور جوانان گفت : پس می طلبد جوانان را باور کنیم و با دادن مسئولیت آنها را برای پذیرش کارهای بزرگ اماده کنیم
در ادامه فتاحی معاونت فرمانداری چرداول با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به اشتغال ، ازدواج وبهره گیری از استعداهای نهفته جوانان ومصوبات جلسات پیشین اعلام کرد :با بررسی وبرگزاری چنین جلساتی آسیبهای اجتماعی نیز در شهرستانها کاهش می یابد .
وی در پایان ورود مبلغین ، خیرین ، ادارات ، بانکها و شرکت ها خصوصی برای کمک به حل مسایل جوانان قدرت دانست وگفت : این جوانان بودند که جان فشانی خود را برای به ثمر انقلاب ،وامام از آنان به عنوان فرزندان و سربازان ولایت نام برد و هر گونه خدمت رسانی شایسته به این عزیزان را مهمترین وظیفه مسؤلین در هرجایگاه و مقامی دانست.