راسان خبر؛ رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به مه گرفتگی شدید در جاده های استان ولزوم رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان ، گفت: ریزش کوه مسیر فرعی شهرستان آبدانان به ملکشاهی را مسدود کرده است . سرهنگ “محسن ناصری”  اظهار داشت: از صبح روز گذشته با ورود سامانه بارش زا به آسمان استان شاهد […]

download-(1)

راسان خبر؛ رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به مه گرفتگی شدید در جاده های استان ولزوم رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان ، گفت: ریزش کوه مسیر فرعی شهرستان آبدانان به ملکشاهی را مسدود کرده است .

سرهنگ “محسن ناصری”  اظهار داشت: از صبح روز گذشته با ورود سامانه بارش زا به آسمان استان شاهد بارش نزولات آسمانی در تمام نقاط استان هستیم .

وی با اشاره به اینکه برابر اعلام سازمان هواشناسی بارندگی ها تا اواخر امروز ادامه خواهد داشت، گفت: از اوایل شب گذشته تاکنون بیشتر محورهای کوهستانی استان به ویژه محور قلاجه با مه گرفتگی غلیظی همراه بوده است .

رئیس پلیس راه ایلام تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته خوشبختانه هیچ گونه حادثه رانندگی منجر به فوت در جاده های ایلام روی نداده است .

وی درخصوص وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان گفت: در حال حاضر به جز محور آبدانان به شهرستان ملکشاهی که به علت ریزش کوه در منطقه انجیره به تخت خان مسدود است مابقی محورها باز و تردد در آن ها جریان دارد .

سرهنگ ناصری با تأکید بر اینکه به محض بازگشایی این محور اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت : از رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند خواست مسیر دره شهر – کبیرکوه را به عنوان محور جایگزین انتخاب نمایند.

وی در پایان از رانندگان خواست با توجه به مه گرفتگی در برخی محورهای مواصلاتی استان از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کنند و ضمن رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی و همراه داشتن زنجیر چرخ از سالم بودن سیستم برف پاک کن خودرو نیز اطمینان حاصل کنند.