به تمام ادارات و مناطق آموزش و پرورش اعلام کرده‌ایم که فردا مدارس باز است و تمام معلمان و دانش‌آموزان باید بر سر کلاس درس حاضر شوند.

n00054820-b
به گزارش راسان؛ مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه روز شنبه (۸ اسفند) مدارس تعطیل نیستند، درخصوص وضعیت مدارس حوزه انتخاباتی که کار شمارش آراء در آنها ادامه دارد، توضیحاتی ارائه کرد.

محمد فاضل گفت:‌ شنبه (۸ اسفند) تمام مدارس کشور دایر هستند و این موضوع را طی بخشنامه‌ای به تمام مدارس کشور ابلاغ کرده‌ایم.

وی افزود:‌ به تمام ادارات و مناطق آموزش و پرورش اعلام کرده‌ایم که فردا مدارس باز است و تمام معلمان و دانش‌آموزان باید بر سر کلاس درس حاضر شوند.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که وضعیت فعالیت مدارسی که حوزه انتخاباتی هستند و کار شمارش آراء در آنها ادامه دارد، چه می‌شود؟ گفت:‌ به ادارات آموزش و پرورش اعلام کرده‌ایم، با توجه به شرایط مدرسه، یک یا دو اتاق را به عوامل انتخابات برای شمارش آراء اختصاص دهند و مدرسه به فعالیت آموزشی خود ادامه دهد.

فاضل ادامه داد:‌ به مناطق آموزش و پرورش این اختیار را داده‌ایم که اگر ناچار بودند، درخصوص تعطیلی مدارس حوزه انتخاباتی به صورت موردی تصمیم‌گیری کنند.

 
منبع: تسنیم