به گزارش راسان؛ استاندار ایلام در پیامی فرارسیدن عید باستانی نوروز و نو شدن طبیعت را به عموم هموطنان در اقصی نقاط کشور و هم استانی های عزیز ایلامی تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم “يا مقلب القلوب والابصار يا مدبر اليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول […]

images

به گزارش راسان؛ استاندار ایلام در پیامی فرارسیدن عید باستانی نوروز و نو شدن طبیعت را به عموم هموطنان در اقصی نقاط کشور و هم استانی های عزیز ایلامی تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
“يا مقلب القلوب والابصار يا مدبر اليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال”
بهار از یک سو پیام آور نو شدن طبیعت و تجدید حیاتی دوباره و از سوی دیگر، نماد تعادل میان سرمای جانسوز زمستان و گرمای سوزان تابستان است، بشر با الهام از طبیعت، با در پیش گرفتن تعادل میان افراط و تفریط و تغییر در افکار و کردار خود، می تواند آینده ای بهتر را برای خویش رقم زند.
سال ۱۳۹۴ که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام سال “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” نامگذاری شد، یادآور خاطراتی مهم برای مردم ایران زمین است. مذاکرات هسته ای و اجرای برجام، حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مهمترین رویدادهای سال جاری می باشند که در اذهان مردم ایران ماندگار خواهند بود.
هم استانی های عزیز
حال که سال جاری در شرف پایان است، برخود فرض می دانم در آستانه ورود به سال جدید، پیشاپیش عید باستانی نوروز و فرارسیدن بهار طبیعت را به همه شما تبریک عرض نمایم. امیدوارم سال جدید، سالی توأم با شادکامی، موفقیت و بهروزی برای همه ایرانیان، به خصوص شما هم استانی های ارجمند باشد و در این سال، ما مردم استان ایلام با شرکت آگاهانه در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگانی شایسته، سهم خود را در ساختن ایران اسلامی ادا نمائیم.
پیروز و سربلند باشید
محمدرضا مروارید- استاندار ایلام