به گزارش راسان؛ طاهريان مدیرکل پست استان،فرا رسیدن نوروز ۹۵ را به کارکنان پست استان و شبكه پستي كشور تبریک گفت . در متن اين پيام آمده است: یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال باردگر نسيم گيسوان مشك بوي بته هاي گلاب […]

b34dcd7a-103a-4ff7-a7fb-e48004de374b_20160316_074047

به گزارش راسان؛ طاهريان مدیرکل پست استان،فرا رسیدن نوروز ۹۵ را به کارکنان پست استان و شبكه پستي كشور تبریک گفت .

در متن اين پيام آمده است:

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

باردگر نسيم گيسوان مشك بوي بته هاي گلاب را با آهنگ موزون تكان ميدهد تا با لاله خوش عذرا و نرگس و ريحان و گل هاي دشتي همزمان در دل طبيعت جوانه زنند و ترانه عشق را به گوش عشاق برسانند و انگاه در چمنها و دشت و دمن طوفان برپاكنند.

در رويش هر جوانه در بهار، جلوه اي از جمال خداوند متجلي مي شود، پرتوی دلربا و چهره‏ای زیبا از آفرینش كه غنچه ‏لبخند بر لبان افراد نشانده و عـید نوروز فرصتی است برای اصلاح و زمینه ای برای تحـول و نو شدن، نو شدن باورها، نگرش ها، اندیشه ها و رفتارها.

با حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت ، نوای امید بر رواق دل ها طنین انداز است تا همپای عشق ها و امید ها ، دل ها را به نور ایمان بر افروزیم و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم و گام های استوار را،در راستاي تحقق اهداف كلان و برنامه هاي پيش روي شبکه پستی برداریم .

“همکاران محترم”

اینک که با همت بلند،تلاش و احساس مسئولیت شما عزیزان سالی پر ازموفقیت و بهروزی را در راستای رسیدن به اهداف مجموعه پست استان در خدمت بی منت به شهروندان و هموطنانمان در اين مرزو بوم پشت سر می گذاریم،ضمن تشکر از خدمات شایسته و صادقانه شما،بار دیگر نوای دلنشین باد نوروزی و شمیم عطر گلهای بهاری به مدد ذات اقدس الهی،جاي جاي ايران اسلامي را فرا گرفته و ما را به همراهی خود ندا می زند،بر ماست که از او مدد جوئیم و خویش را از غبار و رنگهای تعلق هر چه غیر از اوست بشوئیم و از یکتای بی همتای حکیم، تحول احوال را به احسنِ حال طالب شویم.

در این ایام که رویش گل ها، با عطر یاس فاطمی (س) به مشام می رسد، سالی نیکو و نوروزی خجسته را برای همه کارکنان خدوم پست استان،شبكه پستي كشور و خانواده های گرانقدرشان آرزومندم و از درگاه قادر متعال، مزید توفیقات روز افزون برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی را همواره مسئلت می نمایم .