به گزارش راسان خبر؛ سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد استان ایلام در آستانه سی وهفتمین بهارشکوهمند انقلاب اسلامی پیامی منتشر کرد متن پیام بدین شرح است.. سی و هفتمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران فرارسید این میمنت و شادکامی امسال با با پیروزی بزرگ ملت ایران در مذاکرات هسته ای قرین شده است […]

n00150119-b
به گزارش راسان خبر؛ سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد استان ایلام در آستانه سی وهفتمین بهارشکوهمند انقلاب اسلامی پیامی منتشر کرد متن پیام بدین شرح است..
سی و هفتمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران فرارسید این میمنت و شادکامی امسال با با پیروزی بزرگ ملت ایران در مذاکرات هسته ای قرین شده است .
انقلاب اسلامی ایران در طول حیات با برکت خود با فراز و نشیبهای عظیمی مواجه شده ، استقامت ملت بزرگ ایران در حماسه هشت سال دفاع مقدس ، بازسازی ویرانی های بعد ازجنگ ، کشف و خنثی سازی توطئه های متعدد بر علیه این انقلاب ، تحریمهای ظالمانه استکبار علیه ملت ما ، دستیابی به موفقیت های بزرگ در عرصه علمی ، اقتصادی سیاسی و فرهنگی گوشه ای از این رخدادها بوده است .
این موفقیت ها با استعانت از الطاف خداوندی ودر ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبریهای حکیمانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و اطاعت پذیری ملت ما از فرامین رهبری محقق شده است .
جامعه ایثارگری استان ایلام  همگام با ملت بزرگ ایران در سالگرد جشن های انقلاب اسلامی  حضوری پررنگ داشته و انقلاب اسلامی ایران که نتیجه مجاهدتهای شهدا و ایثارگران است را گرامی میدارند .
تقارن موفقیت آمیز توافق هسته ای در طلیعه سی و هفتمین بهار شکوهمندانقلاب اسلامی این ایام خجسته و خاطره انگیز را به پیشگاه مکرم خانواده معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم وبرای ملت بزرگ سعادت و کامیابی را مسئلت دارد .