به گزارش راسان خبر؛ حاج علی پیرحیاتی فعال مطبوعاتی و سرپرست روزنامه های اطلاعات و جام جم عصر روز گذشته در بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام در بستر بیماری دار فانی را وداع گفت. وی که از پیشکسوتان و فعالان با سابقه عرصه اطلاع رسانی و قلم در ایام قبل از انقلاب تاکنون بود […]

download

به گزارش راسان خبر؛ حاج علی پیرحیاتی فعال مطبوعاتی و سرپرست روزنامه های اطلاعات و جام جم عصر روز گذشته در بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام در بستر بیماری دار فانی را وداع گفت.

وی که از پیشکسوتان و فعالان با سابقه عرصه اطلاع رسانی و قلم در ایام قبل از انقلاب تاکنون بود به دلیل کهولت سن و بیماری در سن ۷۶ سالگی دار فانی را وداع گفت.

 مرحوم پیرحیاتی از فعلان و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی بود و یکی از دغدغه های اصلی اش انعکاس مسایل و نارسایی های موجود استان به مسئولان بود و همواره در راستای آگاه سازی جامعه و تنویر افکار عمومی، تلاش مجدانه ای داشته و تا آخرین روزهای زندگی نیز در این زمینه پرتلاش ظاهر شد.

 از ایشان مقاله ها، یاداشت ها و گزارش هایی در زمینه های مختلف به ویژه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به یادگار مانده است که در نشریات و روزنامه های سراسری منتشر شده بود.

مرحوم حاج علی پیرحیاتی روز دوشنبه پس از  مراسم تشییع، در محل آرامگاه بهشت رضا(ع) قطعه نام آوران در میان حزن و اندوه اصحاب رسانه ایلام به خاک سپرده شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نیز درگذشت زنده یاد حاج علی پیر حیاتی را به جامعه مطبوعات و رسانه استان ایلام تسلیت می گوید و برای خانواده آن مرحوم آرزوی صبر دارد.