به گزارش راسان خبر؛ کارگاه معرق و چایخانه سنتی قلعه والی ایلام در آیینی با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری ایلام، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از کارکنان میراث فرهنگی ایلام به بهره برداری رسید. معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام در این باره گفت: […]

aftetah

به گزارش راسان خبر؛ کارگاه معرق و چایخانه سنتی قلعه والی ایلام در آیینی با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری ایلام، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از کارکنان میراث فرهنگی ایلام به بهره برداری رسید.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام در این باره گفت: این دو طرح در مجموع با اشتغالزایی هفت نفر با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی شده است.

رویا ارجمندی افزود: دو طرح با هدف آموزش رشته معرق به علاقمندان و همچنین پر کردن اوقات فراغت جوانان و استفاده خانواده های ایلامی از فضای قلعه تاریخی والی شهر ایلام راه اندازی شده است.

وی اظهار کرد: در ایام دهه مبارک فجر به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام و ادارات میراث فرهنگی شهرستان ها برنامه‌های مختلف دیگری نیز برگزار می‌شود.