به گزارش راسان؛ سید علی حسینی اظهار کرد: نواخته شدن زنگ طبیعت در مدارس، برگزاری نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان و دانش آموزان و کاشت ۱۷۶ اصله نهال به یاد ۱۷۶ شهید سوادآموزی از برنامه های روز نخست هفته منابع طبیعی در این شهرستان مرزی است. حسینی افتتاح پروژه بیابان زدایی به مساحت ۵۰۰ هکتار […]

_DSC0194

به گزارش راسان؛ سید علی حسینی اظهار کرد: نواخته شدن زنگ طبیعت در مدارس، برگزاری نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان و دانش آموزان و کاشت ۱۷۶ اصله نهال به یاد ۱۷۶ شهید سوادآموزی از برنامه های روز نخست هفته منابع طبیعی در این شهرستان مرزی است.

حسینی افتتاح پروژه بیابان زدایی به مساحت ۵۰۰ هکتار در دشت عباس، گردهمایی قضات، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان ادارات، نهال کاری در محدوده طرح نهالکاری بالادست روستای پتک اعراب، تقدیر از دانش آموزان برتر مسابقه انشانویسی در مدرسه پتک اعراب و کاشت نهال توسط دانش آموزان این مدرسه را از دیگر برنامه های هفته منابع طبیعی در دهلران برشمرد.

وی پاکسازی مسیر ۱۰ کیلومتری آبگرم را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و گفت: بازدید از طرح آبخیزداری حوزه پایلوت دشت اکبر، افتتاح طرح نهالکاری ۸۵ هکتاری واقع در غرب روستای گوسالاب، نهالکاری حاشیه جاده مرزی چیلات به طول بیش از ۵ کیلومتر و توزیع نهال رایگان در بین مردم و نمازگزاران بعد از اقامه نماز جمعه نیز این هفته انجام می شود.
۱۵ تا ۲۲ اسفند هفته منابع طبیعی و درختکاری نامگذاری شده است.