به گزارش راسان خبر؛ امام جمعه آبدانان در آیین اعزام کاروان خدمات‌رسانی شهرستان آبدانان به مهران گفت: این کاروان برای استقرار در ایستگاه صلواتی شهدای آبدانان که در نزدیکی مرز بین المللی مهران جانمایی شده، اعزام شده است. حجت الاسلام حسین حاجیلری افزود: این ایستگاه به نمایندگی از مردم شهرستان آبدانان کار خدمات رسانی و […]

IMG_8379_23820

به گزارش راسان خبر؛ امام جمعه آبدانان در آیین اعزام کاروان خدمات‌رسانی شهرستان آبدانان به مهران گفت: این کاروان برای استقرار در ایستگاه صلواتی شهدای آبدانان که در نزدیکی مرز بین المللی مهران جانمایی شده، اعزام شده است.
حجت الاسلام حسین حاجیلری افزود: این ایستگاه به نمایندگی از مردم شهرستان آبدانان کار خدمات رسانی و پذیرایی زوار اربعین و عتبات عالیات که از مرز مهران در تردد هستند را انجام می دهد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر، کاروان ایستگاه شهدای شهرستان آبدانان از مسیر شهرستان آبدانان به مسیر دهلران و از دهلران به مرز مهران می رود و در مسیر حرکت خود، نذورات و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان آبدانان را برای پذیرایی از زائران عتبات عالیات در مرز مهران جمع آوری کرده و در ایستگاه شهدای شهرستان آبدانان پذیرای زوار خواهد بود.
حاجیلری اظهار کرد: این ایستگاه از دیروز کار پذیرایی از زوار در مهران را شروع و تا چند روز پس از اربعین حسینی آماده خدمات رسانی و پذیرایی از زوار خواهد بود.
وی همچنین در خاتمه از مردم خواست کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل این کاروان یا ستادهای جمع آوری کمک های مردمی شهرستان آبدانان دهند.